Sport.pl

Aktualności

Sanoczanka rozbita !

• autor: janda zjeb !!, 2015-09-25 20:17

W sobotę 19 września udaliśmy się na wyjazd do Świetych w 6 kolejce PLJS. Wiedzieliśmy że musimy zgarnąć 3 punkty, ale czuliśmy ze to nie będzie latwe spotkanie. Skład Unitów: Szalewicz- Więcław, Wojdyła, Jandziński, Wiatr- Kida, Wołoch, Zebzda, Madej- Kolano, Marcin Błajda. Od początku spotkania narzuciliśmy gospodarzom określone rzeczy których oczekiwał nasz trener, czyli utrzymywanie sie przy piłce i tworzenie dogodnych sytuacji. Pogoda do gry była bardzo dobra tak samo jak plyta boiska.Mecz od poczatku stal na dobrym poziomie. Juz na początku Marcin nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam, ale chwilę później Wiatr zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Nie minęło 10 minut i było 2:0 tym razem Marcin nie pomylił sie sytuacji oko w oko z bramkarze i pewnie umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później gospodarze mogli strzelić bramkę kontaktową po dobrej kontrze, lecz w tej sytuacji świetnie wybronił Szalewicz który sparował piłkę na poprzeczkę i ta wyszła za boisko. Następnie nasza drużyna zdobywa bramkę na 3:0 po dobrym dośrodkowaniu Wiatra, bramkarza gospodarzy pokonuje strzałem głową Kolano. Później zawodnik gospodarzy po uderzeniu z około 20 metrów trafia w słupek. Do przerwy 0:3.

Po przerwie nasza drużyna nadal kontrolowała wydarzenia na boisku. Już na poczatku drugiej połowy prowadzenie mógł podwyższyć Adam lecz fatalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam. Kilkanaście minut później Kolano już się nie pomylił i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Później dwie dogodne sytuację zmarnował Madej oraz jedną Marcin. Na 5:0 podwyższa Madej który otrzymał kapitalne podanie od Więcława. Potym golu nastąpiły zmiany. Zeszli: Błajda,Wiatr, Kida,Szalewicz Weszli: Błajda Artur,Król, Herdyna, Urban Gospodarze strzelili bramkę honorową w ostatniej akcji meczu po tym jak zawodnik gospodarzy przedarł się prawą stroną dograł na lewo i pokonał naszego bramkarza. Po tym golu sędzia zakończył spotkanie. Cieszy charakter drużyny, walka, postawa oraz styl. Oczywiście cieszą 3 punkty.